تبلیغات
اشکـــــــــــــــــــ و عشــــــــــــــــــق - مدل آموزشی وهابیت
مدل آموزشی وهابیت در اطراف مشهدالرضا(ع)

این دوره آموزشی 60 روز طول می کشد و به صورت متوالی یا متناوب در طول دوره بین 180 تا 300 شبهه، به حاضرین آموزش و ملکه ذهنشان می شود.


گزارش ها حاکی از آنست که وهابیون در شیوه آموزشی منطقه ای خود، افراد را در قالب سه گروه سنی: کودک، جوان و پیر، جذب این دوره ها کرده و به شرکت کنندگان آموزش های لازم را ارایه می کنند.

بدینگونه که مربّی دوره، شبهه ای بر علیه عقاید شیعه مطرح می کند و سپس می خواهد اولین نفر، شبهه طرح شده را تکرار کند و بعد دومی و سومی تا آخر. همگی گوش می دهند تا ملکه ذهنشان شود.

گفتنی است به پیران روزی ۳ شبهه و به جوانان ۵ شبهه آموزش داده می شود.

در ادامه این دوره آموزشی، روز بعد شبهات را مجددا تکرار می کنند و سپس شبهات جدیدی به همان سبک روز قبل آموزش می دهند.

این دوره آموزشی ۶۰ روز طول می کشد و به صورت متوالی یا متناوب در طول دوره بین ۱۸۰ تا ۳۰۰ شبهه، به حاضرین آموزش و ملکه ذهنشان می شود.

لازم به ذکر است که محور اصلی تمامی شبهاتی که در این دوره های آموزشی بیان می شود، “اثبات کفر و شرک شیعه” است.

در پایان باید گفت که اماکنی که این دوره ها در آنجا برگزار می شود نیز در اختیار هست که بدلایلی از ذکر نام آنها خودداری می شود، لکن این بیداری و تیزبینی هر چه بیشتر نیروهای حافظ نظام و انقلاب و سربازان مدافع مکتب تشیع را می طلبد تا با اتخاذ تدابیر لازم از رشد کمی اینگونه فعالیت ها در در داخل کشور جمهوری اسلامی آنهم در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) ،جلوگیری شود.تاریخ : چهارشنبه 30 بهمن 1392 | 10:14 ق.ظ | نویسنده : F Abedi | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.